Labas! Susipažinkim!

coffee grounds

Iš Meilės Kokybiškai Kavai

Jau ilgą laiką kiekviena mūsų diena prasideda karštu puodeliu aromatingos, šviežiai skrudintos, rūšinės kavos. Tai mūsų kasdienis ritualas, siekiant susipažinti su skirtingais regionais, poskoniais ir kvapais.

Norime, kad ir kitiems kava būtų daugiau nei vien tik kofeino dozė ar degalinėje įsigytas vienkartinis puodelis su penkiais sirupais ir per kraštus varvančia grietinėle. Tad iš didelės meilės kokybiškai kavai, kilo Brewide.

Jūsų Gidas Išskirtinės Kavos Link

Brewide vienija mūsų 3 didžiausias aistras: keliones, rūšinę kavą ir dalinimąsi istorijomis. Čia rasite detalias miestų apžvalgas, pristatančias geriausias kavos vietas įvairiuose pasaulio kampeliuose, galėsite įsigyti šviežiai Lietuvoje skrudintų, rūšinių, vienos kilmės („single origin“) kavos pupelių, turėsite galimybę susipažinti su skirtingais kavos virimo metodais bei kitais naudingais patarimais, padėsiančiais patirti maksimalų kavos malonumą.

Siekiame tapti Jūsų gidu išskirtinės kavos link – nesvarbu, ar tai būtų namuose, naudojant mūsų kruopščiai atrinktas pupeles, ar mūsų rekomenduojamoje vietinėje kavinukėje.